Prečo si nás klienti vyberajú

why clients choose usS prekladateľskými službami SUNSHINE SOLUTIONS sme maximálne spokojní, čo potvrdzuje naša dlhoročná spolupráca. Medicínske preklady ukazujú na vynikajúcu znalosť aktuálnej odbornej terminológie a jazykových zručností prekladateľov SUNSHINE SOLUTIONS.

Miroslava Józsová, Novartis Slovakia s.r.o, Alcon Division

 

So SUNSHINE SOLUTIONS spolupracujeme už dlhší čas, s firmou sa komunikuje veľmi dobre a spolupráca prebieha bez komplikácií.

Kristína Kubová, dm drogerie markt, s. r. o.

 

S prekladateľskými službami spoločnosti SUNSHINE SOLUTIONS som veľmi spokojná. Práca s touto spoločnosťou je veľmi flexibilná, vždy sa vedia za akejkoľvek situácie prispôsobiť požiadavkám zákazníka, preklady sú v poriadku, nepotrebujú nijakú ďalšiu úpravu.

Naďa Kováčiková, Amgen Slovakia, s. r. o.

 

 

Vynikajúce riešenia, tvorivý duch, nové vízie – to pre nás znamená spolupráca so SUNSHINE SOLUTIONS.

František Mezei, MEDU Slovakia, s.r.o.

 

Na základe našej dlhoročnej spolupráce môžeme potvrdiť, že SUNSHINE SOLUTIONS vie vypracovať profesionálne odborné preklady, zaručuje ich promptné vybavenie a odovzdanie načas. Výborná komunikácia a priama spätná väzba sú samozrejmosťou.

Viktória Martáková, Servier Slovensko, spol. s r. o.

 

Spolupráca so SUNSHINE SOLUTIONS pre mňa znamená rýchlu a výbornú komunikáciu. Jednoducho, kvalitné služby.

Sasha Popović, Sun&Seed Ltd.

 

Služby spoločnosti SUNSHINE SOLUTIONS si vždy spájam s profesionalitou, kvalitou, ústretovosťou a vynikajúcou komunikáciou.

Boris Schönhauser, Valeant Slovakia, s. r. o.

 

 

Download mp3